עברית

אודות מייק אמרי בישראל                                                            קבעתי את ביתי בישראל לפני כ- 20 שנה, למרות שרב העיסוק שלי היה בזירה הבינלאומית.
כעת ברצוני לעזור להעלות חברות ישראליות נוספות למקומם הראוי בבמה העולמית ולהמשיך ולממש בכך את יכולותיי האישיים- את הניסיון הרב בניהול, בהתמודדות והתגברות על אתגרים וביצירת עסקים עמידים ובעלי עצמה.לאורך הקריירה שלי הקמתי שבעה עסקים מוצלחים אותם פיתחתי והבאתי למיזוג או אקזיט. קודם לכן, כשכיר, כיהנתי כדירקטור במספר חברות גדולות, פרטיות וציבוריות, בארה”ב ובאנגליה, עם אחריות בין השאר לגיוס ופיטורי עובדים , וכן אחריות לתוצאות העיסקיות של החברה (the bottom line).

עבדתי 9 שנים בחברת Wolff Olins (בלונדון ובניו-יורק) שיצרה את המותג של Orange עבור ישראל ושלושים ארצות אחרות, וגם בפיתוח הקריאטיב, אסטרטגיות המיתוג , עיצוב ותקשורת ליבה של מותגים ישראלים כמו YES, ומאוחר יותר גם HOT.

בישראל אני מוכר גם כיוצר של רעיונות עיסקיים חדשניים וכבעל גישה מהפכנית בהקמת מיזמי הזנק ובמידול עיסקי.

ב- 11 השנים האחרונות אני חבר בסגל ההוראה של המרכז הבינתחומי בהרצליה ,שם אני משמש כ-פרופסור אורח, ואדריכל ליצירת עסקים בתכנית Zell ליזמות. במסגרת התכנית הקימו הסטודנטים המבריקים שלנו מספר רב של חברות והצליחו לגייס עבורן השקעות משמעותיות. חלק מהחברות הללו גם עשו אקזיטים לחברות כמו Getty, eBay, Google, Conduit תמורת מאות מיליוני דולרים, ולרבים אחרים מצפה הצלחה דומה בעתיד.

במשך שנים רבות אני מבקר ומשתתף באופן פעיל בחדרי הישיבות של מועצות המנהלים של החברות המובילות בישראל וגם בייעוץ לממשלת ישראל.

כעובד של Wolff Olins וכעצמאי, נפלה בחלקי הזכות לבצע אין ספור פרוייקטים מוצלחים עבור חברות ישראליות כגון 888, שטראוס, עלית, פלאפון, ביטוח ישיר, אבן קיסר, אל על ואלקו/אלקטרה.

עבדתי בהצלחה עם כמעט כל סוכנויות הפרסום ומחקרי השוק הגדולות בישראל – רבים מהם חברים ועמיתים – ואני מוכר היטב לרוב קרנות הון הסיכון הגדולות בישראל כמומחה לבנית מודלים עיסקיים ויצירת ערך בפיתוח ובהזנקים של מיזמים בשלביהם המוקדמים.

הצעה חדשה וייחודית לעסקים בישראל

לראשונה בארץ ,BRAND ECONOMIX מציעה שירותי ייעוץ מקיפים ברמה בינלאומית גבוהה ובעלויות סבירות.

ייעוץ תכליתי מחברת ייעוץ בעלת ניסיון בינלאומי רחב המבוססת בישראל.

BRAND ECONOMIX מתמקדת בעיקר בייעוץ לחברות ה- middle-market הישראליות ולחברות בצמיחה מהירה ומביאה ערך מוסף ביכולתה לפתח אסטרטגיות חדשות ולהעריך מראש את ההשלכות הפיננסיות של כיוונים חדשים פוטנציאליים.

עבור כל גודל חברה או מיזם, BRAND ECONOMIX תיצור ותבהיר כל שלב בדרך האסטרטגית החל מהקונספט והמודל העסקי, וכן עבור תכנון פיננסי, מיצוב, שיווק, אירגון, תקשורת ומיתוג.

אם אתה שואף לשפר ביצועים בשווקים מקומיים או בינלאומיים, ל- BRAND ECONOMIX הנסיון והידע בהובלת תהליכי יישום והטמעה, בהשקה או הרחבה של פעילות בינלאומית, ובנוסף- מיזוגים ורכישות,re-invention,ומיתוג מחדש.

הדילמה של חברות בינוניות וחברות צמיחה בישראל

רוב חברות הייעוץ הבינלאומיות הן יקרות מידי עבור חברות בינוניות ישראליות. הן מעמיסות עמלות גבוהות, הוצאות נסיעה, וריבוי צוותים ותקורות. הן נכנסות לפרויקט, מגישות המלצות, והולכות, ומשאירות אותך ליישם ולהתמיע בעצמך.

רוב חברות הייעוץ המבוססות בישראל מתמחות רק בתחום אחד (מימון, שיווק, פרסום או אסטרטגיה), אך אינן מסוגלות לספק את התמונה הגדולה- מבט הוליסטי, רחב ואינטגרטיבי של כל התחומים הללו. אנו מכנים את זה THE MIXהתמהיל– אותו שילוב של תחומים החיוני להצלחת החברה.

כפי שרבים כבר התנסו, אם לא מגדירים ומבהירים היטב את אסטרטגיות הליבה ואת ההשלכות של ה-MIX, אזי מתגבשות המלצות/ דעות מנוגדות בין היועצים השונים וזה מתכון לרפיון ניהולי, בלבול, ואימוץ של אסטרטגיות שגויות.